Objednávka certifikátu Místo pro přírodu – krok 1

  Výběr certifikátu  >>  Adresa a doručení  >>  Platba

  Vyberte si z nabídky tří typů certifikátů. Nabízíme certifikáty darovací (7 druhů), zážitkové (5 druhů) a vánoční (1 druh). Pro výběr napište počet konkrétních certifikátů, o které máte zájem. Formulář Vám sečte automaticky minimální příspěvek, který budete moc zvýšit podle svého uvážení. Pak přejděte na další část formuláře.

  Darovací certifikáty

  Darovací certifikáty jsou v podobě rozevírací knížky, s krásnou fotografií na přebalu a možností vepsat věnování. Nabízíme sedm variant. Prostřednictvím těchto certifikátů můžete symbolicky darovat kousek pralesa, louky, mokřadu, nebo také květy rdesna či zvonečníku.

  Jeden certifikát proměňujeme za dar ve výši 200 Kč a více.

  Daruji Ti, … kousek pralesa

  Certifikát Daruji Ti, … kousek pralesa
  Počet certifikátů … kousek pralesa:

  Daruji Ti, … kousek květnaté louky

  Certifikát Daruji Ti, … kousek květnaté louky
  Počet certifikátů … kousek květnaté louky:

  Daruji Ti, … kousek mokřadu

  Certifikát Daruji Ti, … kousek mokřadu
  Počet certifikátů … kousek mokřadu:

  Daruji Ti, … kousek podmáčeného rašeliniště

  Certifikát Daruji Ti, … kousek podmáčeného rašeliniště
  Počet certifikátů … kousek podmáčeného rašeliniště:

  Daruji Ti, … květy rdesna

  Certifikát Daruji Ti, … květy rdesna
  Počet certifikátů … květy rdesna:

  Daruji Ti, … pomněnku

  Certifikát Daruji Ti, … pomněnku
  Počet certifikátů … pomněnku:

  Daruji Ti, … květy zvonečníku

  Certifikát Daruji Ti, … květy zvonečníku
  Počet certifikátů … květy zvonečníku:

  Zážitkové certifikáty

  Prostřednictvím zážitkových certifikátů se můžete vydat na jednu z našich vykoupených lokalit. Poznejte krásná místa a nechte se unést skvělým výkladem odborníků, kteří se o tato vybraná místa starají, věnují jim svůj čas a péči. Chcete vědět, jak exkurze probíhají?

  Nabízíme tři druhy certifikátů: Ovčí ráj, Pralesní dobrodružství a Růžové z nebe. Dva z nich můžete mít i ve speciálních variantách.


  Ovčí ráj

  Certifikát Ovčí ráj Vám umožní navštívit krátkostébelnou stráň Velká Homolka, kde Vás provede odborník na lokalitu. Úžasná travnatá stráň, kterou v dobré kondici udržují ovečky, Vám nabízí krásný výhled na město Vimperk a prostředí plné života. Těšit se můžete na motýly, zajímavé brouky, krásné rostliny i ptáčky.

  Velká Homolka je místem, které se vyplatí navštívit především na jaře. Proto Vám exkurzi nabízíme právě v tomto čase. Na výběr bude pouze ze dvou termínů. Platnost certifikátu je ale neomezená, pokud se na exkurzi nedostanete během jednoho roku, můžete to zkusit příště.

  Jeden certifikát platí pro dvě dospělé osoby, počet dětí není omezen a proměňujeme ho za dar 600 Kč a více. Na poukaz nelze vepsat věnování.

  Certifikát Ovčí ráj
  Počet certifikátů Ovčí ráj:
   

  Pralesní dobrodružství

  Certifikát Pralesní dobrodružství Vám umožní navštívit exkurzi po „pralese“ Ščúrnica, kde Vás provede odborník na dané místo. Krásný les plný starých buků a jedlí, kterému dali lidé volnost. U základní varianty (hromadná exkurze, bez výběru data) stanovujeme termín na jaře a na podzim. U speciální varianty lze prales navštívit po domluvě s průvodcem během roku kdykoliv.

  Certifikát Pralesní dobrodružství

  Certifikát nabízíme ve dvou variantách:

  • Základní jako účast na hromadné exkurzi pro max. dvě dospělé osoby a dvě děti za dar v minimální výši 600 Kč, (termíny exkurzí jsou na jaře a na podzim.)
   Počet certifikátů Pralesní dobrodružství základní:

  • Speciální jako soukromou exkurzi ve vybraném termínu po domluvě s lektorem pro neomezený počet osob za dar v minimální výši 5000 Kč.
   Počet certifikátů Pralesní dobrodružství speciální:

  Růžové z nebe

  Certifikát Růžové z nebe Vám umožní navštívit orchidejovou louku na lokalitě Milská stráň, která se nachází u obce Milý. Na místě vás provede odborník na orchideje a dozvíte se tak mnohé informace o těchto neobvyklých a chráněných rostlinách. Termíny exkurzí jsou limitované dobou květu orchideje vstavače nachového. Lokalitu tak navštěvujeme během května a to jen v několika termínech, nejčastěji o víkendu nebo během květnových svátků.

  Růžové z nebe

  Certifikát nabízíme ve dvou variantách:

  • Základní jako účast na hromadné exkurzi pro max. dvě dospělé osoby a dvě děti za dar v minimální výši 600 Kč.
   Počet certifikátů Růžové z nebe základní:

  • Speciální jako soukromou exkurzi ve vybraném termínu pro neomezený počet osob za dar v minimální výši 5000 Kč.
   Počet certifikátů Růžové z nebe speciální:

  Vánoční certifikát

  Krásný certifikát s fotografií lištiček na přebalu musí udělat radost každému. Jedná se o speciální vánoční certifikát, díky kterému můžete podpořit naši přírodu.

  Vánoční certifikát

  Jeden certifikát proměňujeme za dar ve výši 200 Kč a více.

  Počet vánočních certifikátů:
   

  Celkový počet vybraných certifikátů:
  Minimální příspěvek za vybrané certifikáty:
  Pokud chcete darovat více, než je nejnižší částka za vybrané certifikáty, napište v poli níže částku, kterou věnujete navíc.
  Chci dát více:
  Daruji celkem: